PAR MANI

Esmu dzimis tālajā 1970.gadā un visu laiku nodzīvojis vienā pilsētā, proti, Jelgavā, kas kādreiz bija Kurzemes – Zemgales hercogistes svarīgākā un bagātākā pilsēta, pēc tam ilgu laiku bija vāciski provinciāla mazpilsēta, “Latvijas laikā” kļuva daudznacionāli rosīgs Zemgales centrs, kas pamazām pārvērtās par rūpniecības citadeli (mikroautobusu u.c. mašīnbūves objekti u.c.), bet pašlaik pilsētas sauklis ir “Pilsēta izaugsmei!”. Tā arī nepārtraukti augam un maināmies līdzi laikam kopā!!!

Algotu darbu esmu strādājis vien līdz 1993.gadam, kad nodibināju savu pirmo uzņēmumu un, liekas, ka no brīvmākslinieciski projektorientētās biznesa vides laukā netikšu (un nemaz negribu tikt!), pašreiz galvenokārt darbojos mēbeļu jomā (“Salons Arka”), kā arī dažos citos neliela izmēra projektos, kas saistīti ar nekustamajiem īpašumiem un ne tikai ar tiem. No 2020.gada izklaides un ēdināšanas jomai (“Četri balti krekli”, “Jelgavas krekli”, “Kreklukrogs”) esmu pielicis punktu (varbūt komatu, jo to jau nekad nevar 100% zināt, vai ne?) un nu mēbeles, tikai mēbeles!

Politiski esmu “inerts” vai pat “antipolitisks”, toties esmu atsācis “amatierteātra aktiera” gaitas, iesaistoties VEF teātra trupā (“Garā nakts 1934”, “Precības”, “Ivanovs”, “Sargs”, “Līgava bez pūra”), kā arī patīk šur tur paceļot, šo to palasīt, apmeklēt šādus tādus kursus un seminārus, protams, tā, ka tas netraucē manai “futbola dzīvei” (“opīšu futbola klubiņš”, JFC Viola, Latvijas izlases spēles u.t.t. u.t.t.).

Ja nu tiešām kādu tas interesē, tad mans oficiālais CV te: