Ainārs Tamisārs

Intereses: futbols, teātris, ceļošana. Darbs: biroja mēbeles u.c.

Šodien, 13.aprīlī, kad jau sāku gatavoties spēles SK “Babīte” vs FK “Jelgava” apmeklējumam (laika prognozētāji prognozē īpaši lielus nokrišņus lietus veidā (līdz pat 30mm) un gaisa temperatūru 8 grādu apmērā), skatos – epastā pienākusi vēstule no kongress lff.lv ar atzīmi “diskrētā kopija”.
Domāju, ka būs kaut kas aizraujošs, bet tur – ziņa par to, ka LFF biedri, t.i., tuvojošā Kongresa (kam šogad bonusā notiks arī Valdes un Prezidenta vēlēšanas) dalībnieki ar kandidātiem runāties nevēlas:

“Labdien cienījamie LFF biedri,

Atsaucoties uz LFF aicinājumu organizēt tikšanos ar Prezidenta un Valdes locekļu amatu kandidātiem, tika saņemti tikai daži pieteikumi, līdz ar to atsevišķa tikšanās netiks organizēta.

Kā alternatīvu piedāvājam uzdot konkrētus jautājumus konkrētam kandidātam, uz kuriem nodrošināsim atbildes sniegšanu elektroniski vai kongresa laikā. Ja rodas šādi jautājumi, lūdzam tos konstruēt skaidri un saprotami, lai nerastos domstarpības. Kā arī lūdzam uzdot korektus jautājumus attiecībā uz kandidāta motivāciju, pieredzi un programmas saturu.

Papildus tam atgādinām, ka līdz š.g. 15. aprīlim iesniedzams pieteikums vai pilnvara dalībai Kongresā, kā arī savlaicīgi jāveic biedru naudas apmaksa.”

Ja nē, tad nē – ieekonomēsies frizierim paredzētā nauda, jo biju domājis pirms doties pie vēlētājiem, savest kārtībā matus, jo Latvijā vēlētājiem nekādas programmas vai solījumi taču nav svarīgi – kandidāta izskats gan.

Back to top